Kontakt Spejder Sport

Kontakt Spejder Sport

Telefon til kundeservice
man-tor kl.:09-16
fre kl.: 09-15
43 55 35 00
salg@spejdersport.dk

Du kan finde vores butikker og deres åbningstider her

Ledelsen

John Lange

Administrerende direktør

43 55 35 09
jl@spejdersport.dk

Torben Gammelgaard

Administrationschef

43 55 35 24
tgc@spejdersport.dk

Claus D. Nielsen

Salgschef

23 82 63 92
claus@spejdersport.dk

Carsten Thomsen

Indkøbschef

43 55 35 20
carsten@spejdersport.dk

Claus Tonsberg

Digitalchef

43 55 35 45
tonsberg@spejdersport.dk

Webshop og salgsafdelingen

Lotte Jepsen

Salg og kundeservice

43 55 35 00
salg@spejdersport.dk

Johanne Andersen

Salg og kundeservice

43 55 35 00
salg@spejdersport.dk

Martin Olsen

Salg og kundeservice

43 55 35 00
salg@spejdersport.dk

Jan Jensen

Pakkeriet

B2B

Nikolaj Zethsen

Afd. chef B2B

43 55 35 15
nikolaj@spejdersport.dk

Indkøbsafdelingen

Carsten Thomsen

Indkøbschef

43 55 35 20
carsten@spejdersport.dk

Christoffer Larsen

Indkøber / Produktudvikling

43 55 35 12
christoffer@spejdersport.dk

Anette Ellingsgaard

Indkøber

43 55 35 14
anette@spejdersport.dk

Martin Leth-Sonne

Indkøber

43 55 35 13
martin@spejdersport.dk

Charlotte Thomsen

Produktudvikling


charlotte@spejdersport.dk

Marketing

Troels Matz

Marketingkoordinator

43 55 35 02
tm@spejdersport.dk

Maria Preisler

Marketingassistent

43 55 35 02
marketing@spejdersport.dk

IT & Teknik

Rasmus Rahbek

IT-support og Teknik

43 55 35 30
webmaster@spejdersport.dk

Rasmus Brunsholm

NAV og Projektledelse

43 55 35 33
rb@spejdersport.dk

Hans Poulsen

Teknik og Vedligehold

Bogholderi

Birgitte Jørgensen

Bogholder

43 55 35 22
birgitte@spejdersport.dk

Jimmy Vestergaard

Bogholder

43 55 35 04
jv@spejdersport.dk

Lager

Kemal Döner

Lagerchef

43 55 35 18
lager@spejdersport.dk

Steen Jørgensen

Lagermedarbejder

43 55 35 08

Jørn Simonsen

Lagermedarbejder

Jakob Meldgaard

Lagermedarbejder


jakob@spejdersport.dk

Nicky

Lagermedarbejder

Casper Stamp

Lagermedarbejder

Markus Rygaard

Lagermedarbejder

Spejder Sport - udstyr til eventyr

Danmarks største outdoor-kæde med et landsdækkende netværk af specialbutikker, som forsyner friluftsfolket med grej til alle slags ture og aktiviteter.

Kundeservice

Åbningstider:  
Mandag-torsdag: 9-16  
Fredag: 9-15

salg@spejdersport.dk
+45 43 55 35 00

KontaktSe e-mærket status her

Spejder Sport A/S   •   Lejrvej 13   •   3500 Værløse