Butikker

KLIK & FIND DIN NÆRMESTE BUTIK PÅ KORTET >

Luk kort
Sjælland

Østerport

Oslo Plads 2
2100 København Ø

Tlf.:43 55 35 21
osterport@spejdersport.dk

ÅBNINGSTIDER
Loader...

Frederiksborggade

Frederiksborggade 32
1360 København K

Tlf.:43 55 35 19
frederiksborggade@spejdersport.dk

ÅBNINGSTIDER
Loader...

Nørre Farimagsgade

Nr. Farimagsgade 39
1364 København K

Tlf.:43 55 35 03
kbh@spejdersport.dk

ÅBNINGSTIDER
Loader...

Amager Centret

Reberbanegade 3
Butik 1121
2300 København S

Tlf.:43 55 35 34
amager@spejdersport.dk

ÅBNINGSTIDER
Loader...

Lyngby

Jernbanepladsen 55
2800 Kongens Lyngby

Tlf.:43 55 35 05
lyngby@spejdersport.dk

ÅBNINGSTIDER
Loader...

Hillerød

Slotsgade 16
3400 Hillerød

Tlf.:43 55 35 26
hillerod@spejdersport.dk

ÅBNINGSTIDER
Loader...

Næstved

Axeltorv 5a
4700 Næstved

Tlf.:43 55 35 23
naestved@spejdersport.dk

ÅBNINGSTIDER
Loader...

Roskilde

Skomagergade 27
4000 Roskilde

Tlf.:43 55 35 27
roskilde@spejdersport.dk

ÅBNINGSTIDER
Loader...

Rødovre

Rødovre Centrum
Butik 113
2610 Rødovre

Tlf.:43 55 35 28
roedovre@spejdersport.dk

ÅBNINGSTIDER
Loader...

Taastrup / City2

City 2
Plan 2 - butik 210
2630 Taastrup

Tlf.:43 55 35 16
taastrup@spejdersport.dk

ÅBNINGSTIDER
Loader...
Fyn

Odense

Slotsgade 16
5000 Odense C

Tlf.:43 55 35 06
odense@spejdersport.dk

ÅBNINGSTIDER
Loader...

Rosengårdcentret

Ørbækvej 75
Indgang C - Gul gade
5220 Odense SØ

Tlf.:43 55 35 35
rosen@spejdersport.dk

ÅBNINGSTIDER
Loader...
Jylland

Aarhus

Østergade 5
8000 Aarhus C

Tlf.:43 55 35 07
aarhus@spejdersport.dk

ÅBNINGSTIDER
Loader...

Aalborg

Bispensgade 28
9000 Aalborg

Tlf.:43 55 35 10
aalborg@spejdersport.dk

ÅBNINGSTIDER
Loader...

Esbjerg

Kongensgade 17
6700 Esbjerg

Tlf.:43 55 35 36
esbjerg@spejdersport.dk

ÅBNINGSTIDER
Loader...

Herning

Bryggergade 3
7400 Herning

Tlf.:43 55 35 11
herning@spejdersport.dk

ÅBNINGSTIDER
Loader...

Horsens

Torvet 16
8700 Horsens

Tlf.:43 55 35 38
horsens@spejdersport.dk

ÅBNINGSTIDER
Loader...

Kolding

Akseltorv 6
6000 Kolding

Tlf.:43 55 35 17
kolding@spejdersport.dk

ÅBNINGSTIDER
Loader...

Vejle

Søndergade 12
7100 Vejle

Tlf.:43 55 35 29
vejle@spejdersport.dk

ÅBNINGSTIDER
Loader...
Spejder Sport - udstyr til eventyr

Danmarks største outdoor-kæde med et landsdækkende netværk af specialbutikker, som forsyner friluftsfolket med grej til alle slags ture og aktiviteter.

Julegaver

Bestil julegaver senest d. 20. december kl. 12. Så leverer vi inden jul.

Vi bytter julegaver frem til og med d. 21. januar 2018.

Kundeservice

Åbningstider:
Mandag-torsdag: 9-15.30
Fredag: 9-15

salg@spejdersport.dk
43 55 35 00

Se e-mærket status her

Spejder Sport A/S   •   Lejrvej 13   •   3500 Værløse